Your Cart
Aqua S6 Buharlı Yıkama Makinesi Animasyon

Buharlı Koltuk Yıkama RSS Akışı

Bu alanımızda buharlı koltuk yıkama makinası ve ilgili konularla ilgili yazılarımızı paylaşacağız.

05 Haz İstanbul'da Misafirperverlik ve Koltuk Hijyeni
DassAdmin 0 46
İstanbul'un Kültürel Çeşitliliği ve Restoran/Kafe Deneyimi İstanbul, dünyanın en büyük ve kültürel açıdan zengin şehirlerinden biridir. Bu kültürel çeşitlilik, restoranlar ve kafelerde de kendini göst..
30 May Koltuk yıkama işine girsem para kazanır mıyım?
DassAdmin 0 56
DASS Global markasının kazandıran yazılarından birisini okuyorsunuz Bugün çok sorulan bir konu üzerine detaylı bir yanıt veriyoruz. Soru şu: Koltuk yıkama işine girsem para kazanır mıyım? ..
27 May Evde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır? (Makinesiz)
DassAdmin 0 63
Koltuk Kılıfları Çıkarılabilir mi?Kılıflarınız çıkarılabiliyorsa, çamaşır makinesinde kısa programda soğuk su ayarında ve sadece Arap sabunu ile yıkayabilirsiniz. Diğer deterjanlar kılıflarınıza z..
22 May Buhar Teknolojisi ile Temizlik: DASS Aqua S6'nın Avantajları
DassAdmin 0 66
Temizlik teknolojileri sürekli gelişim göstermekte ve buhar teknolojisi bu alanda ön plana çıkmaktadır. Buhar temizleyiciler, suyun en küçük parçacıklara ayrılarak yüzeylere püskürtülmesi prensibine d..
06 Ara Koltuk Temizliği ve Ev Sağlığı İlişkisi
DassAdmin 0 508
Evinizi temiz ve sağlıklı tutmak ailenizin refahı için çok önemlidir. Çoğu insan düzenli toz alma ve süpürmeye odaklanırken, genellikle gözden kaçan önemli bir husus koltuk temizliğidir. Koltuklu mobi..
14 Nis Buharlı Temizlik Araçları
DassAdmin 0 479
Buharlı Temizlik: Çevre Dostu ve Etkili Bir Temizlik Yöntemi Buharlı temizlik, hijyen standartlarının yüksek olması gereken birçok sektörde kullanılan etkili bir temizlik yöntemidir. Bu ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)