Your Cart
Aqua S6 Buharlı Yıkama Makinesi Animasyon

Blog RSS Akışı

12 Haz DASS Markası ile Temizlikte Mükemmellik ve Teknik Serviste Güven
DassAdmin 0 17
Temizlik, yaşam alanlarımızdan iş yerlerimize kadar her yerde büyük önem taşır. DASS markası olarak, temizlik ürünleri ve ekipmanları konusunda sektörde lider olmanın gururunu yaşıyoruz. Geniş servis ..
10 Haz Sakarya Zemin Temizleme Makinası: İş Dünyası ve İhracatın Temiz Adımları
DassAdmin 0 39
Sakarya, Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nde yer alan ve hızla büyüyen bir sanayi şehri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda iş dünyasında ve sanayi sektöründe yaşanan hızlı gelişmeler, Sak..
07 Haz İstanbul’un Zemin Temizleme Makinası - Yeni Bir Dönem
DassAdmin 0 41
İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yaşayanlar için temizlik artık çok daha kolay ve etkili hale geliyor. DASS GLOBAL zemin temizleme makineleri, akülü ve elektrikli kablolu modelleri ile her türlü ihtiyaca..
05 Haz İstanbul'da Misafirperverlik ve Koltuk Hijyeni
DassAdmin 0 46
İstanbul'un Kültürel Çeşitliliği ve Restoran/Kafe Deneyimi İstanbul, dünyanın en büyük ve kültürel açıdan zengin şehirlerinden biridir. Bu kültürel çeşitlilik, restoranlar ve kafelerde de kendini göst..
05 Haz İstanbul'un Temizlik Makinası İhtiyacı: Restoranlardan Hastanelere
DassAdmin 0 50
İstanbul, Türkiye'nin kalbi ve en yoğun iş merkezlerinden biri olarak temizlik ihtiyaçları açısından da dikkat çekiyor. Şehirdeki geniş kapsamlı işletmeler arasında restoranlar, fabrikalar, depolar ve..
05 Haz Kayseri'de Zemin Temizleme Makinası: Akıllı ve Etkili Çözümler
DassAdmin 0 67
Kayseri’nin iş dünyası ve ev sahipleri, temizlikte daha akıllı ve etkili yöntemlere yöneliyor. Geleneksel temizlik metotları yetersiz kalırken, DassGlobal’in zemin temizleme makineleri bu alanda yenil..
03 Haz DASS Otomatik Halı Yıkama Makineleri: Temizlikte Yeni Bir Çağ
DassAdmin 0 33
DASS Global, halı temizliğinde yenilikçi çözümler sunan bir marka olarak sektörde ön plana çıkıyor. Firmanın geliştirdiği otomatik halı yıkama makineleri, ev ve iş yerlerinde profesyonel temizlik hi..
30 May Koltuk yıkama işine girsem para kazanır mıyım?
DassAdmin 0 56
DASS Global markasının kazandıran yazılarından birisini okuyorsunuz Bugün çok sorulan bir konu üzerine detaylı bir yanıt veriyoruz. Soru şu: Koltuk yıkama işine girsem para kazanır mıyım? ..
29 May Kendi Arabanı Yıka! Adım adım araba yıkamayı anlatıyoruz!
DassAdmin 0 47
Gerekli Malzemelerİki kova (biri şampuanlı su, diğeri temiz su için) Mikrofiber bezler Sünger Jant temizleme bezi Cila özelliği olan araba yıkama şampuanı Jant temizleyici ..
27 May Evde Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır? (Makinesiz)
DassAdmin 0 63
Koltuk Kılıfları Çıkarılabilir mi?Kılıflarınız çıkarılabiliyorsa, çamaşır makinesinde kısa programda soğuk su ayarında ve sadece Arap sabunu ile yıkayabilirsiniz. Diğer deterjanlar kılıflarınıza z..
27 May Binicili Zemin Temizleme Makineleri ve Büyük İşletmeler İçin Önemi
DassAdmin 0 64
Göze çarpan kirli alanlar zamanla normalleşebilir. İnsan doğası böyle çalışır içinde bulunduğumuz durum olağan hale gelir. Temizlik konusunda da aynı durum geçerlidir. İş yerimizde, sağlık ve güvenlik..
22 May Buhar Teknolojisi ile Temizlik: DASS Aqua S6'nın Avantajları
DassAdmin 0 66
Temizlik teknolojileri sürekli gelişim göstermekte ve buhar teknolojisi bu alanda ön plana çıkmaktadır. Buhar temizleyiciler, suyun en küçük parçacıklara ayrılarak yüzeylere püskürtülmesi prensibine d..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)