Your Cart
Aqua S6 Buharlı Yıkama Makinesi Animasyon

Halı Hav Alma ve Paketleme Makinesi

MPN: 335.000-353.000₺
Dass Dpm 2600 halı hav alma ve paketleme makinesi son dönemde ihtiyaç duyulan oldukça profesyonel sonuçlar veren bir makinedir. Halı yıkama ve kurutma aşamalarının ardından paketlenerek müşt..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
MPN: 391.500 ₺-412.000 ₺
Dass Dpm 3200 halı hav alma ve paketleme makinesi son dönemde ihtiyaç duyulan oldukça profesyonel sonuçlar veren bir makinedir. Halı yıkama ve kurutma aşamalarının ardından paketlenerek müşt..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
MPN: 470.000 ₺-495.000₺
Dass Dpm 4200 halı hav alma ve paketleme makinesi son dönemde ihtiyaç duyulan oldukça profesyonel sonuçlar veren bir makinedir. Halı yıkama ve kurutma aşamalarının ardından paketlenerek müşt..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Halı Hav Alma ve Paketleme Makineleri

Halı yıkama işletmelerinin son zamanlarda en çok ihtiyaç duyduğu makinalardan biri olan Dass Halı Hav Alma ve Paketleme Makineleri, vakum bölümü ve silindirik fırça sistemi ile donatılmıştır. Bu makineler, yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından son kontrollerin yapılmasını, halıların taranmasını, kabartılmasını, saç, kıl, tüy, halı havı gibi yüzeydeki kirlerin alınmasını, leke kontrolü yapılmasını, parfümleme ve paketleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu aşamalar, makina kullanılmadan önce masa üzerinde 2 personel ile uzun zaman ve emek harcayarak yapılması gerekmektedir. Makinalarımız, size zaman, alan ve personel tasarrufu sağlamaktadır.

Halı Hav Alma Makineleri

Hav, halı üzerinde dik konumda duran ipliklere denir. Halı hav alma makinası ise halı yüzeyinde duran kırık havlar, saç-tüy, evde bulunan toz ve diğer kirleri seri bir şekilde vakumlayıp yüzeyi fırçalayan endüstriyel ağır hizmet paketleme ve halı yüzeyi süpürme makinesidir. Makine, geniş alanlarda iş yapmanızı kolaylaştırır. Bant sistemi sayesinde, sadece tek bir bölgede çalışarak en asgari alan ile en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Halı hav alma ve paketleme makinası, kuruyan ve daha önce yıkanmış halıların son yapılması gereken kontrol, yüzeydeki leke kontrolü, paketleme ve parfümleme işlemlerini kolay ve zahmetsiz hale getirir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Halı yüzeyindeki kirleri vakumlar ve temizler
  • Kontrol ve leke alma işlemlerini kolaylaştırır
  • Halıları rulo şeklinde paketler
  • Aydınlatma sistemi ile lekeleri daha kolay görmenizi sağlar

Halı Paketleme Makineleri

İyi kabartılmış halılar, yeni bir halı hissi uyandırır. Makine, üzerindeki halı poşeti tutucusu sayesinde rulo biçimde sarılan halıları poşetleyerek paketlemektedir. Ayrıca, makine üzerindeki konveyör bant sistemi sayesinde, halı işleme işlemi ön bölümden başlayarak, kirli ve kuru halılar girer ve arka kısımdan fırçalanmış, yeterince vakumlanmış ve paketlemeye uygun bir şekilde sarılmış olarak çıkar. Halı hav alma ve paketleme makinesi, halı yıkama işletmeleri için oldukça verimli bir araçtır. Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından halılarda kalan tüy, saç, toz gibi kirlerin alınması, halıların kabartılması, kontrol edilmesi ve paketlenmesi için kullanılır. Makine, işletmelere zaman, alan ve personel tasarrufu sağlayarak işlerini kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini arttırır. Makine, vakum bölümü ve silindirik fırça sistemi ile halıların yüzeyindeki kirleri vakumlayarak temizler ve halıların havlarını kabartır.

Öne Çıkan Özellikler

  • Halı yüzeyindeki kirleri vakumlar ve temizler
  • Kontrol ve leke alma işlemlerini kolaylaştırır
  • Halıları rulo şeklinde paketler
  • Aydınlatma sistemi ile lekeleri daha kolay görmenizi sağlar

Daha detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.