Your Cart
Aqua S6 Buharlı Yıkama Makinesi Animasyon

İticili Zemin Temizleme Makinası

Elektrikli Zemin Temizleme Makinası Dass Gama 38E Elektrikli Zemin Temizleme Makinası Dass Gama 38E
Çok Tercih Edilen
Dass Gama 38E: Elektrikli Yer Temizleme Makinası Yüksek Kapasite Tanklar: 20 litre temiz su ve 38 litre kirli su tankı kapasitesi ile uzun süreli yer temizleme sağlanır. Kalıcı ve Etkili Tem..
38.880,00 ₺
Vergiler Hariç:32.400,00 ₺
Akülü Zemin Temizleme Makinası Dass Gama 38B Akülü Zemin Temizleme Makinası Dass Gama 38B
Çok Tercih Edilen
Dass Gama 38B: Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi (Uzun Süre Çalışabilen)Temizlik Kapasitesi: 20 litre temiz su ve 38 litre kirli su tankı kapasitesi ile donatılmıştır. Bu, uzun süreli ..
64.800,00 ₺
Vergiler Hariç:54.000,00 ₺
Yer Silme Makinesi Dass Gama 43E: Yüksek Performanslı Kullanım Alanları: Dass Gama 43E, her türlü zemin temizliğinde kullanılabilen yer yıkama makinesidir. Fabrikalar, hastaneler, restoranla..
42.960,00 ₺
Vergiler Hariç:35.800,00 ₺
Dass Gama 43B Yer Yıkama Makinesi Bataryalı yer yıkama makinesidir. Farklı zemin türlerinde yer temizliği için kullanılabilir ve zeminlere göre uygun aksesuar seçenekleri mevcuttur. Fabrika..
69.600,00 ₺
Vergiler Hariç:58.000,00 ₺
Dass Gama 50E, 2000 metrekareye kadar alanı hızlı ve kolay bir şekilde temizlemek için tasarlanmış, elektrikli yer silme makinesidir. Yüksek devirli fırçaları ve güçlü vakum motoru sayesinde..
64.560,00 ₺
Vergiler Hariç:53.800,00 ₺
Dass Gama 50b, profesyonel kullanıma uygun, yüksek performanslı bir zemin temizleme makinesidir. Yüksek motor gücüne sahiptir.  Akülü yüzey temizleme makinası kullanıma uygundur. Kablo ..
84.480,00 ₺
Vergiler Hariç:70.400,00 ₺
Farklı yüzeylere uygun aksesuar seçenekleri mevcuttur. Dar alanlarda kullanıma uygun, yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Küçük dönüş yarıçapı ve yürütme motoru sayesinde kullanım kolaylığ..
113.280,00 ₺
Vergiler Hariç:94.400,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Elektrikli ve Akülü İticili Zemin Temizleme Makinası Modelleri

Elektrikli yer silme makinesi ve akülü iticili zemin temizleme makineleri, büyük alanların derinlemesine temizliği için kullanılan makinelerdir. Bu makineler, fırçalama, sıyırma ve vakumlama gibi işlemleri tek bir seferde gerçekleştirerek zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Dikkat edilmesi gerekenler

  • Temizlenecek alanın büyüklüğü: Makinenin temizleyebileceği alan, temizlenecek alanın büyüklüğüne göre belirlenmelidir. Büyük işletmeler ve endüstriyel tesisler için daha güçlü ve kapasiteli makineler gereklidir.
  • Zemin tipi: Makine, temizlenecek zemin tipine uygun olmalıdır. Farklı zemin tipleri için farklı fırçalar ve padler kullanılır.
  • Kirlilik seviyesi: Makine, temizlenecek alanın kirlilik seviyesine göre seçilmelidir. Yoğun kirli alanlar için daha güçlü makineler gereklidir.
  • Fonksiyonlar: Makinenin sahip olduğu fonksiyonlar, ihtiyaçlara göre belirlenmelidir. Örneğin, bazı makineler, farklı zemin tipleri için ayarlanabilirken, bazı makineler kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir.
  • Bütçe: Makinenin fiyatı, bütçe dahilinde olmalıdır.

Akü gücü ve çalışma saati

Akülü iticili zemin temizleme makinelerinde, makinenin temizleme süresi, akü gücüne ve çalışma saatine bağlıdır. Akü gücü ne kadar yüksekse, makine o kadar güçlüdür ve o kadar uzun süre temizlik yapabilir. Çalışma saati, makinenin bir şarjla ne kadar süre temizlik yapabileceğini gösterir.

Bir otelde bulunan 1000 metrekarelik bir alanı temizlemek için, 1200 W akü gücüne ve 3 saat çalışma süresine sahip bir akülü iticili zemin temizleme makinesi kullanılabilir.

Alan büyüklüğünüz, elektrikli veya akülü tercihiniz ve bütçenizi baz alarak müşteri temsilcimiz ile görüşerek, en uygun yüzey temizleme makinesi seçimini yapabilirsiniz.