Your Cart
Aqua S6 Buharlı Yıkama Makinesi Animasyon

Kurumsal

Dass, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi, mühendislik ve kullanıcı deneyimi ile öne çıkan köklü bir markadır. Dass markalı ürünler, uzun ömürlü olmaları ve yüksek fayda sağlamaları hedefiyle tasarlanmaktadır. Marka güvencesi, güvenilir ve sağlam satış noktaları aracılığıyla, kullanıcı ihtiyaçlarının doğru belirlenmesine ve satış sonrası hizmetlere öncelik vererek hareket etmektedir.

Bizim için önemli olan, müşterilerimizin ürünlerimizi satın alırken değil, kullanırken mutlu olmalarıdır. 1998 yılında oto yıkama ve sanayi tipi süpürge satışı hedefiyle kurulan Dass, ilerleyen yıllarda zemin yıkama makineleri, halı koltuk yıkama makineleri, endüstriyel vakum sistemleri, zemin cilalama makineleri, halı yıkama tesisi ekipmanları, elektrikli golf araçları, akülü dizel hibrit ve %100 elektrikli sokak süpürme araçları gibi birçok ürünü ürün yelpazesine dahil etmiştir. Bu geniş ürün seçeneklerini Türkiye'de ve dünyada başarılı bir şekilde dağıtmıştır.

Tüketicilerin ihtiyaçlarının her zaman öncelikli olduğu bir pazarlama anlayışını benimseyen Dass, satış sonrası memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Sürekli gelişen teknolojilerle de yakından ilgilenmekteyiz. Hem firma içindeki gelişim sürecimiz hem de ürünlerimize yansıttığımız yeniliklerle, müşterilerimize kaliteli ve güncel ürünler sunmayı kendimize hedef edinmiş durumdayız.

Bilgilerinizi iletin, size ulaşalım.